LINKI, które leczą – strony internetowe do odwiedzenia

digital_marketing_trends_2016

ZABURZENIA ODŻYWIANIA:


http://blogbulimia.blog.onet.pl/2010/02/03/glupia-dziewczynka/
- pierwszy wpis, który zmotywował mnie do założenia bloga, z którym utożsamiłam się w 100% i który sprawił, że przestałam czuć się zupełnie samotna


  • http://wilczoglodna.pl/
     - „Wilczo głodna”, czyli Ania. Prowadzi wspaniałą stronę internetową. Opowiada rzeczowo, konkretnie i zabawanie o tym, jak walczyć. Ona już wygrała. Wspaniała osoba dzieli się wspaniałą wiedzą i doświadczeniem. Zajrzyjcie tam KONIECZNIE!

  • http://stopfightingfood.com/
    – Strona internetowa Isabel Foxen Duke, która prowadzi też  genialny newsletter i (odpłatne!) kursy online. Tutaj (KLIK) można znaleźć jej stare filmiki na YouTube – kanał jest wciąż aktywny, więc można śledzić, co Isabel aktualnie subskrybuje lub poleca  (pomimo, że sama nie zamieszcza nowych treści)

PERFEKCJONIZM:

 PSYCHOLOGIA I BUDOWANIE WEWNĘTRZNEJ SIŁY: 

MOTYWACJA:

i jeszcze piosenka do posłuchania i przeanalizowania tekstu…

 

Walczę i wygram

(źródło obrazka: http://www.mobilemarketing.nl/sites/default/files/styles/featured_news/public/digital_marketing_trends_2016.jpg?itok=lDHtL38i)

Print Friendly

1 comment

  1. świetna kompozycja linków. widać, że szukałaś wielu sposobów żeby sobie pomóc. Dzieki swojej wytrwałości dałaś radę przetrwać, pozdrawiam :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>